1

Projektowanie wnętrz – cennik

Zdajemy sobie sprawę, że cennik niektórych krakowskich projektantów wnętrz oraz całościowy koszt aranżacji domu lub mieszkania mogą przekraczać możliwości finansowe niektórych budżetów domowych. Naszym zamierzeniem było zatem opracowanie oferty w taki sposób, aby zaproponować naszym klientom usługi wysokiej jakości w cenie, na jaką mogą sobie pozwolić. Tak, aby każdy miał szansę urządzić swoje lokum w sposób ergonomiczny, czyli łączący funkcjonalność z estetyką, a także przy uwzględnieniu indywidualnego gustu oraz najnowszych trendów. Wychodząc naprzeciw Twoim spostrzeżeniom, przygotowaliśmy ofertę tańszej aranżacji wnętrz, z której możesz skorzystać za ułamek wartości tylko jednego metra kwadratowego twojego mieszkania lub domu. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko na koszcie projektu, ale również na nietrafionej inwestycji, jeśli zdecydujesz się na przygotowanie oraz analizę projektu przed zakupem nowego mieszkania. Zajmujemy się bowiem aranżacją wnętrz w zamieszkanych już nieruchomościach, jak również w lokalach deweloperskich, dopiero przeznaczonych do użytku. Poniżej znajdziesz proponowane przez nas opcje projektowania wnętrz wraz z cennikiem oraz sprawdzisz, która z nich cieszy się w Krakowie największym zainteresowaniem.

strzalka

 • Projekt koncepcyjny jednego pomieszczenia (d0 12 m2) :
  – salon, kuchnia, łazienka

   

  • co najmniej 2 propozycje układów
  • pomoc w wyborze najlepszego ustawienia
  • dokumentacja techniczna  w skali 1:50

  Wartość: 597 zł 497 zł

  Czas realizacji: 7-10 dni

  Zamów przez internet

 • Projekt koncepcyjny mieszkania lub domu
  o powierzchni do 60 m2

   

   

  • co najmniej 2 propozycje układów
  • pomoc w wyborze najlepszego ustawienia
  • dokumentacja techniczna  w skali 1:50

  Wartość: 1197 zł 997 zł

  Czas realizacji: 10-14 dni

  Zamów przez internet

 • Projekt koncepcyjny mieszkania lub domu
  o powierzchni do 100 m2

   

  • co najmniej 2 propozycje układów
  • pomoc w wyborze najlepszego ustawienia
  • dokumentacja techniczna  w skali 1:50

  Wartość: 1497 zł 1297 zł

  Czas realizacji: 10-14 dni

  Zamów przez internet

 • Jeśli projekt funkcjonalny to dla Ciebie za mało, polecamy szerszy pakiet usług zawierający również wizualizację zaplanowanych wnętrz.
  Zapytaj o szczegóły pod numerem: 511 560 260

Jeśli poszukujesz odpowiedzi na pytania dotyczące urządzenia Twojego wnętrza oraz ceny projektów i aranżacji wnętrz, ale jeszcze nie zdecydowałeś się na skorzystanie z naszej oferty projektów koncepcyjnych, napisz teraz na adres mailowy: kontakt@projektmieszkanie.pl. Nasi architekci wnętrz służą poradą i chętnie porozmawiają z Tobą o ewentualnych wątpliwościach czy niejasnych kwestiach. Możesz zapytać o szczegóły współpracy lub zasięgnąć opinii na temat dostępnych możliwości zaprojektowania Twojego wnętrza, a także dokładnie omówić cennik realizacji usług - dowiedzieć się, co obejmuje, a za co należałoby dodatkowo zapłacić. Dobra komunikacja to w końcu podstawa w relacji klient - usługodawca.

Wypełnił formularz

W ramach serwisu ProjektMieszkanie.pl proponujemy projekty wnętrz (aranżacji wnętrz) w Krakowie i na terenie całej Polski, których ceny uzależnione są od zakresu prac oraz wielkości lokalu lub domu. Każde zlecenie omawiamy indywidualnie z naszym klientem. Jesteśmy elastyczni i otwarci na modyfikacje oferty w zależności od konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych osoby zainteresowanej. Wszystko z uwagi na dobro i zadowolenie naszych klientów. Wierzymy, że uczciwa i oparta na zaufaniu współpraca przynosi obustronny efekt. Jeśli więc szukasz projektanta wnętrz, który w rozsądnej cenie pomoże Ci w aranżacji Twojego lokum, nie wahaj się - zadzwoń, napisz na adres mailowy barbara.rakoczy@projektmieszkanie.pl lub odwiedź nas w siedzibie biura, w Krakowie przy ul. Zachodniej 5/8a.

Jeżeli jesteś zainteresowany szerszym zakresem prac niż zaprezentowany powyżej albo nie znalazłeś w naszej standardowej ofercie interesującej Cię opcji, skontaktuj się z nami w celu przedstawienia indywidualnej oferty. Z całą pewnością wspólnie ustalimy możliwości podjęcia współpracy.

Zawsze możesz liczyć na fachową pomoc naszych projektantów wnętrz.