1

Jak to działa?

Jak bardzo zależy Ci na funkcjonalnie zaprojektowanym wnętrzu?

Pomysł

Projektując wnętrza domów oraz mieszkań wielokrotnie natrafiamy na pytanie – „Czy nie można tego zrobić szybciej i prościej?” W naszym studiu aranżacji i projektowania wnętrz domów i mieszkań w Krakowie postanowiliśmy uprościć zasady współpracy w taki sposób, aby przekazać Ci jak najbardziej wartościowy element projektu, jakim jest profesjonalne i nowoczesne projektowanie wnętrz, ergonomiczny i bardzo funkcjonalny projekt przestrzeni, uwzględniający położenie oraz ustawienie ścian (projekt funkcjonalny), mebli, a także najważniejszych sprzętów. Przedstawimy Ci najlepsze projekty domów. Możemy zaoferować Ci także projektowanie małych, kompaktowych przestrzeni oraz projektowanie online.

Od projektu funkcjonalnego i użytecznego wnętrza dzieli Cię
tylko kilka prostych kroków.

Arrow

1. Plan mieszkania

Do przygotowania projektu niezbędny będzie jak najdokładniej zwymiarowany plan Twojego domu lub mieszkania. Jeśli kupujesz nowe mieszkanie to developer lub poprzedni właściciel dysponuje odpowiednim rzutem pomieszczeń i  to będzie odpowiedni punkt wyjścia do przygotowania dla Ciebie właściwego projektu. Jeśli nie dysponujesz rzutem pomieszczeń, zapraszamy do skorzystania z naszego poradnika, jak wykonać odpowiedni pomiar.

arow-small

2. Ankieta

checked

Aby dokładnie poznać Twoje potrzeby oraz preferencje, a także aby przygotowany przez nas projekt najlepiej spełniał wszelkie Twoje oczekiwania, prosimy o wypełnienie bardzo prostej ankiety (zajmie Ci to najwyżej kilka minut). Prosimy klientów, aby informacje zawarte w ankiecie były jak najbardziej dokładne. Jeśli konieczne będzie ewentualne wyjaśnienie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktujemy się bezpośrednio z Tobą e-mailowo lub telefonicznie (o wybranej, dogodnej dla Ciebie porze).

arow-small

3. Pierwsze koncepcje

Po wcześniejszym opłaceniu Twojego zamówienia w przeciągu kilku dni otrzymasz przy pomocy poczty e-mailowej co najmniej 3 propozycje* koncepcji twojej przestrzeni, przygotowane na podstawie przesłanego uprzednio rzutu, ankiety oraz ewentualnych dodatkowych ustaleń. Będą to pierwsze, wstępne rysunki wraz z dodatkowym komentarzem, w którym przede wszystkim zwracamy uwagę na najbardziej istotne elementy każdego z przesłanych wariantów.

arow-small

4. Poprawki, wybór ostatecznej wersji

Spośród przedstawionych propozycji wybierzesz tą, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. Możliwe, że ostateczną wersję projektu stworzymy wspólnie wybierając z kilku koncepcji elementy, które będę najlepsze dla Ciebie.

final

5. Przekazanie ostatecznej wersji projektu

Wynikiem naszej współpracy będzie dokładnie opracowany wymiarowo rzut pomieszczeń, na którego podstawie możesz zlecić wykonanie kolejnych prac budowlanych wybranej wyspecjalizowanej firmie bądź developerowi, który buduje Twoje wymarzone mieszkanie. Na jego podstawie możesz także sam rozpocząć prace wykończeniowe, remontowe oraz zaplanować ostateczne umeblowanie.

Jeśli zamierzasz skorzystać z fachowej pomocy w zakresie zmian w instalacjach elektrycznej/gazowej lub wodno-kanalizacyjnej dodatkowo proponujemy projekty branżowe wykonywane przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami.

Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę w zakresie kompleksowego projektu Twojego wnętrza uwzględniającego również dobór kolorów, materiałów, mebli warunki współpracy ustalać będziemy indywidualnie.