1

Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz małych mieszkań stanowi prawdziwe wyzwanie. W Twoim lokum stale gości chaos, a rzeczy nie mają stałego miejsca? Nie masz pomysłu jak temu zaradzić?Zamiast załamywać ręce lepiej skorzystać ze wsparcia profesjonalistów. Nasz usługa projektowania i aranżacji wnętrz położy kres Twoim problemom i tknie w Twoje M nowe życie. Odmieniliśmy już mieszkania setek Polaków, Twoje może być następne!

Nowoczesne projektowanie wnętrz online

Nie jesteśmy zwykłym biurem projektowym. Wyróżnia nas nowatorski system pracy. Dla Twojej wygody realizujemy usługi projektowania wnętrz przez internet. Tym samym możesz uzyskać kompletny plan aranżacji bez wychodzenia z domu, wyłącznie za pomocą kilku prostych kliknięć.

Atrakcyjne warunki współpracy

Możemy stworzyć dla Ciebie projekt całego mieszkania lub pojedynczego pomieszczenia. Pokażemy Ci jak funkcjonalnie urządzić wąską kuchnię, wydzielić dodatkowy pokój, aby przygotować się na powiększenie rodziny, a łazienkę bez okna uczynić jasną i przytulną. Dbamy o Twoją wygodę i kondycję Twojego portfela. Nasze usługi projektowania kuchni, łazienki czy innych małych wnętrz online są niezwykle atrakcyjne cenowo. Nie lubisz przepłacać? Projekt Mieszkanie to propozycja dla Ciebie.

Co zyskasz, podejmując współpracę z nami

Stylowo urządzone wnętrze, którego będą Ci zazdrościć znajomi. Pokażemy Ci jak maksymalnie wykorzystać niewielki metraż i przekonamy, że funkcjonalne rozwiązania mogą chodzić w parze z oryginalnym designem.

Dodatkowy czas, który możesz spędzić z bliskimi bądź wykorzystać go na realizację swoich pasji. Zwolnimy Cię z obowiązku przeglądania dziesiątek katalogów produktów i śledzenia najnowszych trendów w aranżacji w pismach branżowych.

Rozwiązanie problemu ograniczonego metrażu czy niekorzystnego układu pomieszczenia. Projektowanie małych wnętrz to nasza specjalność. W naszym portfolio znajdziesz dowody na to, że poczucie przestrzeni i swobody jest przede wszystkim kwestią umiejętnej aranżacji.

Przystępne ceny. Profesjonalne projektowanie i aranżacja wnętrz kojarzą Ci się z dużym wydatkiem? Śmiało możesz porzucić te obawy. Łączymy wysoką jakość usług z atrakcyjnymi cenami. Tym samym możesz być pewien, że współpraca z nami nie naruszy kondycji Twojego domowego budżetu. Przy projektowaniu łazienki, kuchni czy innych wnętrz online uwzględniamy również koszty późniejszej realizacji koncepcji, mając na uwadze Twoje możliwości finansowe.

Partnerskie warunki współpracy. Celem naszych działań jest Twoja satysfakcja, dlatego wsłuchujemy się w Twój głos i elastycznie dopasowujemy do Twoich potrzeb.

Kompletny plan aranżacji za pomocą jednego kliknięcia

W Projekt Mieszkanie podążamy za nowinkami nie tylko tymi architektonicznymi, ale również technologicznymi. Dzięki uruchomieniu opcji projektowania wnętrz przez internet możesz swobodnie korzystać z naszych usług bez względu na to, czy mieszkasz w Krakowie, czy na drugim końcu Polski. Wspomniane rozwiązanie pozwala znacząco przyspieszyć czas realizacji projektu. Po przesłaniu nam planu pomieszczenia/mieszkania oraz wypełnieniu krótkiej ankiety, pozwalającej nam określić Twoje preferencje, już w przeciągu kilku dni otrzymasz na swój adres email trzy propozycje koncepcji Twojej przestrzeni. Projektowanie mieszkania online ma jednak znacznie dłuższą listę zalet. Decydując się na taką formę współpracy zyskujesz ponadto stały wgląd w przygotowywany projekt oraz możliwość zgłaszania na bieżąco swoich uwag i dodawania komentarzy.

 

Nawet niewielki, lecz odpowiednio zaaranżowany metraż może stwarzać wrażenie przestrzennego. Przekonaj się sam. Zapraszamy.