1

Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz małych mieszkań to często spory kłopot. Zapewne większości z nas, zamieszkujących niewielkie M, nieustannie brakuje miejsca na przechowywanie niezbędnych rzeczy. Znacznie ograniczona i jednocześnie nieodpowiednio zorganizowana przestrzeń w mieszkaniu może spowodować ciągłe przekładanie przedmiotów z kąta w kąt, w płonnej nadziei na uzyskanie względnego porządku.

Jak zaradzić podobnym problemom i efektywnie zagospodarować swoje cztery kąty?

Odpowiedzią na potrzeby osób zamieszkujących małe mieszkania jest oferowane przez nas nowatorskie projektowanie mieszkania online. Korzystając z usług naszej firmy wystarczy jedno kliknięcie, by przez Internet zamówić kompletny plan aranżacji danego pomieszczenia.

Pomożemy Ci stworzyć rozwiązanie, które uwzględni wszelkie potrzeby, zarówno Twoje, i jak Twoich domowników. Jednocześnie, dołożymy najwyższych starań, aby nasze rozwiązania były łatwe w wykonaniu, a efekt końcowy prezentował się spójnie i estetycznie.

Po dokonaniu inwestycji w zakup mieszkania nie chcesz generować dodatkowych kosztów? A może po prostu nie zamierzasz płacić wysokiej ceny za usługę projektowania wnętrz, którą w innym miejscu można uzyskać znacznie taniej? Tworząc naszą pracownię wzięliśmy pod uwagę potrzeby naszych klientów oraz realia, w których funkcjonują, przez co nasze rozwiązania są niezwykle atrakcyjne cenowo.

Co otrzymasz korzystając z usług naszego architekta?

• Przede wszystkim, mieszkanie urządzone ze smakiem. Zastosujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym w kuchni, łazience i salonie pomieścisz wszelkie niezbędne sprzęty i przedmioty, zachowując estetykę i porządek.

• Poczucie przestrzeni i swobodę. Wybierzemy optymalne ustawienie mebli i kolorystykę ścian, które sprawią, że Twoje mieszkanie będzie wydawać się większe.

• Więcej czasu dla siebie. Zamiast przeglądać katalogi i główkować nad zagospodarowaniem pomieszczeń – otrzymasz od nas dwa gotowe projekty wnętrz w atrakcyjnej cenie.

• Rozwiązanie Twojego problemu. Z naszą pomocą odmienisz wygląd całego lokalu lub tylko jego pojedynczego, problematycznego rejonu – oferowane przez nas projektowanie online dotyczyć może samej kuchni, łazienki, sypialni dla dziecka czy przedpokoju.

• Korzystne ceny. Współpraca z naszą firmą to gwarancja niewielkich kosztów. Ponadto, projektując daną kuchnię, łazienkę czy jakiekolwiek inne pomieszczenie pamiętamy także o kosztach wynikających z jego późniejszego wykonania – możesz mieć pewność, że nasza propozycja będzie dopasowana do Twoich możliwości finansowych.

Powierz Twoje mieszkanie w nasze ręce i poczuj się w nim tak komfortowo, jak nigdy dotąd.

Co Nas wyróżnia?

Przede wszystkim, stosujemy innowacyjny system pracy, w którym cały proces przygotowywania projektu wnętrza obywa się online. Przyjęcie takiego rozwiązania pozwala na skrócenie czasu oczekiwania na przygotowane aranżacje, daje możliwość wglądu w wykonywane prace w każdej chwili oraz, tym samym, przesyłanie do nas swoich uwag. Nie sposób zapomnieć również o najważniejszej z zalet, jaką niewątpliwie jest możliwość wykonania zlecenia dla klientów znajdujących się nawet na drugim końcu Polski.

Ponadto, naszą zaletą jest możliwość tworzenia planów bardzo małych wnętrz, nawet dla jednego pomieszczenia. Jeżeli myślisz o ciekawym urządzeniu swojej małej kuchni, wydzieleniu dodatkowego pokoiku dla dziecka lub marzysz, aby wszystkie ubrania Twoje i Twojej rodziny pomieściły się w sprytnie urządzonej garderobie, to Projekt Mieszkanie jest właśnie dla Ciebie!