1

Wykonane projekty wnętrz

Pierwszym krokiem do stworzenia idealnego mieszkania jest jego plan funkcjonalny.

  • łazienka
  • mieszkanie do 120 m2
  • mieszkanie do 60 m2
  • WszystkiePierwszym krokiem do stworzenia idealnego mieszkania jest jego plan funkcjonalny.

Kupując nowe mieszkanie lub remontując stare, każdy z nas ma konkretne oczekiwania co do jego wyglądu, funkcjonalności i układu pomieszczeń. Nie zawsze jednak mamy możliwość samemu zaprojektować wystrój, często brakuje nam czasu lub pomysłu. Wtedy najlepiej zwrócić się z pomocą do profesjonalnego projektanta wnętrz, który na podstawie wszystkich naszych sugestii wykona projekt idealnego wnętrza domu lub mieszkania.

Projekt Mieszkanie to nowoczesne podejście do aranżacji wnętrz. Nie jesteśmy typowym studiem projektowym. Spośród obecnej na rynku konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim nowatorska metoda pracy. W odpowiedzi na zapotrzebowanie stworzyliśmy platformę internetową, aby maksymalnie uprościć zasady współpracy między Klientem a projektantem. Nie musisz więc rezerwować czasu na dojazd do naszego biura czy ryzykować, że utkniesz w korku. Z naszymi projektantami wnętrz skontaktujesz się online, korzystając z indywidualnego konta założonego na dedykowanej platformie.

Nasza siedziba zlokalizowana jest w Krakowie, jednak zlecenia na projekty wnętrz przyjmujemy niezależnie od miejsca zamieszkania Klienta. Kontakt realizowany jest za pośrednictwem Internetu, bez konieczności wychodzenia z domu. Takie rozwiązanie pozwala na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy podczas realizacji zlecenia.

Jak to działa? Po uprzednim kontakcie na naszymi architektami, przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji projektowych, spośród których wybierzesz tę najbardziej odpowiadającą Twoim wymaganiom. W poprawkach uwzględnimy Twoje upodobania natury estetycznej, jak i te dotyczące ceny opracowywanego projektu wnętrza. Po zapoznaniu się ze specyfiką pomieszczenia i sugestiami od Ciebie, opracujemy plan funkcjonalny oraz wizualizację.

 

Nasze realizacje

Mamy za sobą wiele udanych realizacji, zarówno aranżacji pojedynczych pomieszczeń, jak i całych wnętrz. Wszystkie opracowane dotychczas wizualizacje są odpowiedzią na konkretne wyzwania, wynikające z uwarunkowań dotyczących danego domu lub mieszkania. Pomożemy Ci optycznie powiększyć małe mieszkanie, rozplanować na nowo układ kuchni połączonej z salonem oraz znaleźć interesujące rozwiązania na odświeżenie wyglądu sypialni. Specjalizujemy się także w projektach wystroju wnętrz nietypowych, jak aranżacja długiego i wąskiego mieszkania, lokalu w kształcie trójkąta,czy z małą liczbą okien. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie. Praca nad daną aranżacją odbywa się zawsze w oparciu o szczegółowe wytyczne, dostarczone przez Klientów za pośrednictwem ankiety on line. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zrealizowanych przez nas rozwiązań, gdzie możecie Państwo podziwiać efekty naszej pracy i znaleźć inspirację dla własnego M.

Realizując projekty wnętrza mieszkania staramy się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Zapraszamy!