1

Wykonane projekty

Pierwszym krokiem do stworzenia idealnego mieszkania jest jego plan funkcjonalny.

  • łazienka
  • mieszkanie do 120 m2
  • mieszkanie do 60 m2
  • Wszystkie

Projekt Mieszkanie to nowoczesne podejście do aranżacji wnętrz. Nie jesteśmy typowym studiem projektowym. Spośród obecnej na rynku konkurencji wyróżnia nas nowatorska metoda pracy. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Krakowie, jednak zlecenia przyjmujemy niezależnie od miejsca zamieszkania Klienta. Kontakt realizowany za pośrednictwem Internetu, bez konieczności wychodzenia z domu, pozwala na znaczącą oszczędność czasu i pieniędzy podczas projektowania.

Z profesjonalnym projektantem wnętrz skontaktujesz się online, w dowolnym miejscu i czasie. Szczegółowy program aranżacji wnętrza mieszkania lub domu tworzony jest na podstawie przesłanych przez Internet informacji. Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji projektowych, spośród których wybierzesz najbardziej odpowiadającą twoim wymaganiom propozycję uwzględnimy zarówno upodobania natury estetycznej, jak i te dotyczące ceny opracowywanego projektu wnętrza.

Mamy za sobą wiele udanych realizacji, zarówno całościowych projektów wnętrz, jak i wystroju pojedynczego pomieszczenia. Projekt Mieszkanie pomoże Ci optycznie powiększyć małe mieszkanie, rozplanować układ łączonej z salonem kuchni i znaleźć interesujące rozwiązania w niskiej cenie na odświeżenie wyglądu sypialni. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie. Wszystkie opracowane dotychczas projekty wnętrz są odpowiedzią na konkretne wyzwania, wynikające z uwarunkowań dotyczących danego domu lub mieszkania. Praca nad daną aranżacją odbywa się zawsze w oparciu o szczegółowe wytyczne, dostarczone przez Klienta za pośrednictwem ankiety on line.