Dwa duże okna

Poprzednia realizacja Kolejna realizacja

Czy dość duże, bo 58 m2 mieszkanie, które ma tylko dwa wielkie okna można funkcjonalnie urządzić? Najlepiej tak aby mieściło oddzielną sypialnię, garderobę, pralnię i spiżarnię?

 

...

mieszkanie-z-dwoma-oknami-v0

Mieszkania ok 60 m2 spokojnie mieszczą w naszych realiach dwie sypialnie i salon. Jednak w tym przypadku dostępne są tylko dwa okna, więc tylko dwa pomieszczenia będą doświetlone światłem dziennym. Mieszkanie jest w trakcie budowy co pozwala na dowolną zmianę układu funkcjonalnego oraz ustawienie ścianek działowych.

mieszkanie-z-dwoma-oknami-v1

Zaproponowany salon z otwartą kuchnią ma ponad 30 m2, (wystarczająco dużo dla zachowania poczucia dużej przestrzeni). Mała spiżarnia ukryta została za częścią kuchenną. Sypialnia jest wydzielona drzwiami przesuwnymi, oraz wyposażona w niedużą garderobę. Łazienka pomieści zarówno wc i bidet, uzyskane obok łazienki dodatkowe pomieszczenie pomieści pralkę oraz szafki na ręczniki, papier itp.

mieszkanie-z-dwoma-oknami-v2

Nieco inaczej zaprojektowana część dzienna, kuchnia z większą ilością szafek w kuchni pozwoli na przechowywanie zapasów (w tej wersji bez oddzielnej spiżarni). Większa przestrzeń wejściowa. Obok sypialni znalazła się duża, wygodna garderoba a pralka umieszczona została w łazience.

mieszkanie-z-dwoma-oknami-v3

Cześć dzienna jeszcze inaczej, za kuchnią ukryta spiżarnia/schowek. Sypialnia z garderobą, miejsce do pracy wydzielone w sypialni. Z łazienki, tym razem z wanną, dostępna niewielka pralnia mieszcząca pralkę i szafki na ręczniki.