Łazienka z dużym oknem

Poprzednia realizacja Kolejna realizacja

Czy łazienkę z oknem balkonowym da się funkcjonalnie urządzić?
Łazienka ma ponad 6 m2 i wydawało się, że jest wiele możliwości urządzenia, jednak okno balkonowe do ziemi, które daje dużo światła, jest zarazem utrudnieniem w ustawianiu urządzeń.

lzkn_v0

Wersja deweloperska.

lzkn_v0

Wanna prostokątna, 180×85 to duża, wygodna wanna. Nie zmieści się już oddzielna kabina prysznicowa. Zostaje możliwość brania prysznica w wannie i w tym celu można zamontować szybę osłaniająca. Znalazł miejsce bidet i wc oraz prostokątna umywalka usytuowana tak aby nie kolidowała z otwieraniem okna balkonowego. Po prawej stronie od wejścia, na całą szerokość ściany, zaraz nad umywalką jest lustro lepione do ściany. Dodaje on 100% przestrzeni i odbija ciekawy widok przez okno, a właściwie dwa okna bo to drugie odbija się w lustrze.

lzkn_v0

Na lewo od wejścia wanna wolnostojąca, na nóżkach. Na prawo wc (brak miejsca na bidet), umywalka wraz z szafką oraz szafki węższe, przy oknie. Lustro nad umywalką i szafką.
Wanna wolnostojąca daje odbiór lekkości wnętrza, nie jest one takie mocno zabudowane jak w przypadku wanny obudowanej płytkami.

lzkn_v0

Wariant z wanną i oddzielną kabina prysznicową. Kabina się zmieściła, jednak wanna jest nie za długa, 150 cm. Na prawo od wejścia wc i umywalka.

lzkn_v0

Dla entuzjastów dużych kabin prysznicowych. Obok równie wygodna umywalka. Po przeciwnej stronie szafki na ręczniki, wc +bidet.

lzkn_v0

Półokrągła kabina prysznicowa, obok wc i bidet, po przeciwnej stronie umywalka i miejsce na składowanie ręczników czy papieru toaletowego.