Ratujemy mieszkanie z wąską kuchnią

Poprzednia realizacja Kolejna realizacja

Wymarzona lokalizacja, atrakcyjna cena, czasami nieruchomość ma prawie wszystko. Prawie, bo w przypadku tego mieszkania ma niestety beznadziejny rokład pomieszczeń. 40 metrowe mieszkanie zostało wybudowane jako 1-pojowe z wąską długą kuchnią. Marzeniem nowej właścicielki jest mieszkanie z odrębną sypialnią natomiast jest gotowa zrezygnować z dużej kuchni.

Mieszkanie - rzut deweloperski

Mieszkanie w ofercie dewelopera przedstawione (i wybudowane) zostało w wersji z odrębną kuchnią o szerokości 1.8 m i długą na ponad 5 metrów.

Mieszkanie - rzut deweloperski

Nasza pierwsza propozycja to sypialnia niemal całkowicie oddzielona od salonu z wejściem w pobliżu okien. Całkowite wydzielenie moze być zrealizowane przez szklane drzwi przesuwne. W zmniejszonej kuchni znalazło się miejsce na wszystkie niezbędne sprzęty oraz wystarczająco dużo blatów roboczych aby przygotować posiłek dla mieszkańców oraz gości.

Mieszkanie - rzut deweloperski

Nieco zmodyfikowana część dzienna, w której znalazła się dodatkowa szafa/regał który pomieści nie tylko garderobę nowej mieszkanki.

Mieszkanie - rzut deweloperski

Sypialnia w wersji minimalistycznej z jednoosobowym łóżkiem oraz ogromną szafą. Przestrzeń dzienna może zostac podzielona niską ścianką pozwalając na organizację małej jadalni/ miejsca do pracy dla naszej inwestorki.