1

Zamów przez Internet

Krok 1/3

Podsumowanie zamówienia

Wybierz inną usługę

 • Usługa: Projekt funkcjonalny małego mieszkania (do 60m2).
 • Cena: 1197 zł

Kupon rabatowy

Jeśli dysponujesz kodem rabatowym wprowadź go właśnie tutaj. Ostateczna cena zostanie uwzględniona podczas dokonywania płatności.Aby poznać Twoje potrzeby i preferencje i aby przygotowany przez nas projekt jak najlepiej spełniał Twoje oczekiwania, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety (nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut). Ankietę możesz wypełnić teraz lub w późniejszym dogodnym dla Ciebie terminie.


 1. Zobacz poradnik

  Poradnik 
  Jak zrobić inwentaryzację (pomiar mieszkania/pomieszczenia):

  1. Zacznij od narysowania w przybliżeniu kształtu mieszkania. Aby ułatwić dokonanie dalszych pomiarów, możesz ponumerować poszczególne pomieszczenia i na kolejnych kartkach rejestrować pomiary poszczególnych pomieszczeń.

  2. Następnie wejdź do każdego z pomieszczeń i zmierz wszystkie długości ścian. Najlepiej zaczynając od rogu pomieszczenia do rogu (jeśli na ścianie nie ma drzwi oraz okien) lub od rogu ściany do drzwi/okna, zmierz szerokość drzwi/okna następnie od drzwi/okna do kolejnego lub do rogu pomieszczenia itd. Wszystkie te wymiary zapisuj na wcześniej przygotowanym szkicu mieszkania lub pomieszczenia. Na rysunku zaznacz kierunek otwierania drzwi do pomieszczeń oraz drzwi balkonowych. Zmierz też wysokość pomieszczenia oraz zaznacz gdzie zamontowane są grzejniki i jakie maja wymiary oraz zaznacz otwory wentylacyjne wraz z wysokością na jakiej się znajdują mierząc od podłogi.

  3. W pomieszczeniach typu łazienka i kuchnia nie zapomnij o narysowaniu kominów i pionów wentylacyjnych. Uwzględnij koniecznie na rysunku gdzie znajduje się wanna, wc, bidet, umywalka oraz pralka. W kuchni wrysuj schematycznie istniejące meble, gdzie jest zlewozmywak oraz kuchnia gazowa/elektryczna.

  4. Zawsze sprawdzaj czy wymiary cząstkowe (od narożnika do drzwi, od drzwi do kolejnego narożnika itd.) mierząc całą długość ściany. Wymiary po zsumowaniu powinny się zgadzać.

  6. Po naniesieniu na szkic wszystkich wymiarów takie rysunki możesz zeskanować lub sfotografować aby otrzymać pliki, które będziesz mógł do nas przesłać.