1

Jak urządzić małe mieszkanie z aneksem kuchennym?

Twoje mieszkanie jest ciasne i mało w nim przestrzeni? Maleńki aneks kuchenny sprawia, że nie możesz odetchnąć pełną piersią, a gotowanie nie sprawia Ci przyjemności? Znamy kilka trików jak sprawić, by niewielkie mieszkanie z aneksem kuchennym nabrało nowego oblicza. Małe mieszkania, wbrew pozorom, wcale nie muszą być trudnymi do realizacji wymarzonych aranżacji. Tak naprawdę są idealnym materiałem na popisy designerskie i funkcjonalne rozwiązania. Najlepszym rozwiązaniem dla tego typu mieszkania jest połączenie salonu z kuchnią. To bardzo praktyczny i modny sposób na poszerzenie przestrzeni i i nowoczesne aranżacje.
Pomimo tego, że kuchnia i salon to dwie oddzielne sfery to idealnie się ze sobą spajają. Umowna granica między kuchnią a salonem najczęściej realizowana jest w postaci wysokiego barowego stołu z krzesłami. Dzięki temu zyskujemy idealne miejsce jadalniane. Do maleńkiej kuchni trudno kupić idealne meble, dlatego dobrze skorzystać z usług wykonywania mebli na wymiar, które umożliwią dowolną aranżację. Prostą i adekwatną metodą łączenia kuchni z salonem jest położenie jednolitej podłogi, która spoi dwie sfery i optycznie powiększy pomieszczenie. Pomysłowo i funkcjonalnie urządzona kuchnia zostawi nam pole do popisu przy aranżacji salonu.
Połączenie kuchni z salonem to rozwiązanie idealne dla ludzi ceniących sobie przestrzeń i nowoczesność. Wspólna przestrzeń idealnie wpływa na integrację między dwoma najważniejszymi sferami mieszkalnymi.